eks24

Usługi dla firm

Rachunkowość księgowość Piła

Zakładanie firmy

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu chętnie doradzimy Ci w sprawach z tym związanych. Pomożemy zastanowić się nad wyborem formy prawnej, sposobu rozliczania z Urzędem Skarbowym w zakresie podatków oraz załatwieniem formalności związanych z zatrudnieniem pracowników w ZUS.

Każda działalność jest specyficzna, uzależniona od wielu czynników – branży, formy prawnej, itd., a w prawie podatkowym istnieje wiele rozwiązań możliwych do zastosowania w różnych sytuacjach, szczególnie dla zakładających działalność gospodarczą. Doradzimy, podpowiemy jakie są możliwości i z jakich rozwiązań warto skorzystać, a na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Wiemy jak bardzo liczysz swoje pieniądze rozpoczynając działalność gospodarczą, dlatego specjalnie z myślą o nowych firmach wprowadziliśmy promocję na usługi księgowe. Przez pierwsze 2 miesiące za nasze usługi zapłacisz tylko 50% ceny ustalonej na umowie.

Biura księgowe w Pile

Analizy kosztów i optymalizacja

Wielu przedsiębiorców nie docenia wartości informacji jakie daje dobrze prowadzona księgowość często postrzegając ją tylko jako źródło kosztów i konieczność  na potrzeby rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS-em . Prawda jest jednak zupełnie inna, okazuje się bowiem, że podstawowym celem prowadzenia ksiąg nie jest dopełnienie obowiązku podatkowego i wywiązanie się z niego lecz dostarczanie rzetelnej informacji na potrzeby firmy, jej właścicieli, kontrahentów, banków i innych. Informacje te, szczególnie w przypadku firm rozwijających się (kilku-kilkunastoosobowych) są nie do przecenienia, dają bowiem całościowy obraz poszczególnych obszarów działalności (poszczególnych rodzajów przychodów czy kosztów) dzięki, któremu będą Państwo w stanie na bieżąco reagować na zmieniające się warunki działalności. Dzięki zastosowaniu najnowszych narzędzi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu możliwość dostępu do bieżących danych on-line, dzięki czemu będą Państwo mogli sprawniej podejmować strategiczne dla firmy decyzje. Oferujemy również dokonywanie analiz prowadzonej działalności i optymalizację w oparciu o dostępne narzędzia.

Zadzwoń do nas!
Lub

Napisz do nas w każdej chwili