eks24

o nas

Doświadczenie w branży

Wiele lat doświadczenia w rachunkowości przekłada się na wysoką jakość usług

Zespół specjalistów

Odpowiednio wykwalifikowani ludzie z Naszej firmy zadbają o każdy szczegół Twojej księgowości

Skuteczność w działaniu

Nasi księgowi posiadają olbrzymie doświadczenie w świadczeniu usług na najwyższym poziomie

Eksięgowi24

biuro rachunkowe Piła

W biurze rachunkowym eksięgowi24 zdajemy sobie sprawę jak wiele czasu pochłaniają codzienne sprawy związane z prowadzeniem własnej firmy. Naszym celem jest przejęcie od Państwa i wzięcie na swoje barki tej części spraw, które dotyczą podatków, księgowości, płac i finansów tak, aby mogli Państwo skupić się na prowadzeniu biznesu i maksymalizowaniu przychodów swojej firmy. 

Zadzwoń do nas!
Lub

Napisz do nas w każdej chwili

Biuro księgowe w Pile

Nowoczesne biuro księgowe w Pile

Przekazując nam część swoich obowiązków zyskują Państwo pewność, że wszystkie sprawy zostaną załatwione profesjonalnie przez osoby zajmujące się księgowością na co dzień, jednocześnie zyskując w biznesie partnera, który zawsze będzie do dyspozycji, odpowie na każde pytanie z zakresu księgowości, przepisów podatkowych i finansów firmy, zapewniając pomoc, pewność i spokój.

Biuro rachunkowe eksięgowi24 posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo naszym Klientom.

W naszej działalności wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie firmy Comarch, lidera jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań dla biznesu. Jesteśmy w stanie udostępnić Państwu narzędzia, które pozwolą na sprawne analizowanie poszczególnych obszarów działalności co pozwoli na sprawne zarządzanie firmą.