^ Back to Top
Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym / podatkowym / księgowym w Pile z bardzo dużym doświadczeniem!
Najlepsze biuro rachunkowe Piła, polecane biuro księgowe Piła

 

 

Szukaj oferty

Biuro rachunkowe w Pile

biuro rachunkowe Piła

Adres i kontakt

Biuro rachunkowe w Pile

EKSIEGOWI24

ul. Warsztatowa 8

64-920 Piła

Tel. 698 950 482

Projekt strony www:

Tworzenie i projektowanie sklepów i stron internetowych

tworzenie stron Piła

Partnerzy naszego biura rachunkowego w Pile:

biura księgowe w Pile

Piła biura rachunkowe w Pile

Piła biuro rachunkowe Piła

biura księgowe w Pile

Jak nas znaleźć?

biuro rachunkowe Piła
biuro księgowe Piła
biura rachunkowe Piła
biuro rachunkowe w Pile
biuro księgowe w Pile
biura rachunkowe w Pile

Biuro rachunkowe Piła

Usługi dla firm

Zakładanie firmy

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu chętnie doradzimy Ci w sprawach z tym związanych. Pomożemy zastanowić się nad wyborem formy prawnej, sposobu rozliczania z Urzędem Skarbowym w zakresie podatków oraz załatwieniem formalności związanych z zatrudnieniem pracowników w ZUS.

Każda działalność jest specyficzna, uzależniona od wielu czynników – branży, formy prawnej, itd., a w prawie podatkowym istnieje wiele rozwiązań możliwych do zastosowania w różnych sytuacjach, szczególnie dla zakładających działalność gospodarczą. Doradzimy, podpowiemy jakie są możliwości i z jakich rozwiązań warto skorzystać, a na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Wiemy jak bardzo liczysz swoje pieniądze rozpoczynając działalność gospodarczą, dlatego specjalnie z myślą o nowych firmach wprowadziliśmy promocję na usługi księgowe. Przez pierwsze 2 miesiące za nasze usługi zapłacisz tylko 50% ceny ustalonej na umowie.

Analizy kosztów i optymalizacja

Wielu przedsiębiorców nie docenia wartości informacji jakie daje dobrze prowadzona księgowość często postrzegając ją tylko jako źródło kosztów i konieczność  na potrzeby rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS-em . Prawda jest jednak zupełnie inna, okazuje się bowiem, że podstawowym celem prowadzenia ksiąg nie jest dopełnienie obowiązku podatkowego i wywiązanie się z niego lecz dostarczanie rzetelnej informacji na potrzeby firmy, jej właścicieli, kontrahentów, banków i innych. Informacje te, szczególnie w przypadku firm rozwijających się (kilku-kilkunastoosobowych) są nie do przecenienia, dają bowiem całościowy obraz poszczególnych obszarów działalności (poszczególnych rodzajów przychodów czy kosztów) dzięki, któremu będą Państwo w stanie na bieżąco reagować na zmieniające się warunki działalności. Dzięki zastosowaniu najnowszych narzędzi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu możliwość dostępu do bieżących danych on-line, dzięki czemu będą Państwo mogli sprawniej podejmować strategiczne dla firmy decyzje. Oferujemy również dokonywanie analiz prowadzonej działalności i optymalizację w oparciu o dostępne narzędzia.

Płace i ZUS Piła biuro rachunkowe

Płace i ZUS

 

ZUS Płace Piła biuro księgowe w Pile

Rozliczenia roczne Piła PITRozliczenia roczne PIT

 

Biura rachunkowe Piła

Jak to działa

 

biura rachunkowe Piła

Pomoc przy zakładaniu firmy Piła

Usługi dla firm

 

Pomoc przy założeniu firmy Piła

Zapraszamy do naszego biura rachunkowe w Pile wszystkie osoby indywidualne jak i firmy z okolicznych miast: Wałcz, Złotów, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Jastrowie, Wieleń, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski. Nasze biuro podatkowe gwarantuje najwyższą możliwą jakość usług podatkowych i rachunkowych oraz niskie atrakcyjne ceny.